Matadorbet Sanalpays Yatırım Bonusları

7 Eylül 2022 Posted in Genel by 1 Yorum

Matadorbet canlı bahis sitesine Sanalpays ile yapacağınız yatırımlarda avantajlı bonuslar sizleri bekliyor. İster %20 yatırım bonusuna ek + 50 FREESPİN, ister %10 yatırım bonusuna ek + 50 FREESPİN hediye!

Bonus Kuralları Neler?

Bu Promosyondan yararlanmak için tek seferde minimum 100 TL SANALPAYS yatırım yapmanız gerekmektedir. 100 TL altı yatırımlar +50 Freespin kampanyasına dahil edilmeyecektir. +50 Freespin kampanyasından her Gün, gün içerisinde 1 kez faydalanabilirsiniz. • Sanalpays ile yatırım işleminizi gerçekleştirdikten sonra oyunlara katılım sağlamadan canlı destek hattına bağlanarak Sanalpays yatırımınıza özel freespin hediyenizi talep edebilirsiniz.

Çekim işlemi için almış olduğunuz bonus kuralları ve şartlarını sağlamanız gerekmektedir. 50 Freespin’in herhangi ekstra bir şartı bulunmamaktadır. Dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. + 50 Freespin eklemeleri; Sweet Bonanza , The Dog House , Sweet Bonanza Xmas, Gates of Olympus, Starlight Princess, Big Bass Bonanza oyunlarında yapılmaktadır. Almış olduğunuz Freespinler başka bir yatırıma aktarılamaz. Aksi halde freespin kazancınız silinecektir.

Yorum yapın